Главная » Про конфіскат - визначення, види » Лізинговий конфіскат техніки - вигідна угода
Лізинговий конфіскат техніки - вигідна угода

Лізинговий конфіскат техніки, в даний час, є досить цікавою угодою, як для продавця, так і для покупця. Такий порядок угоди - відмінна можливість покупки техніки за вигідною ціною, що дозволить підприємству заощадити значні суми грошових коштів, адже для покупки нової техніки потрібні великі суми. Завдяки покупці лізингового конфіскату техніки розшириться парк техніки підприємства. Таку пропозицію буде цікаво керівникам, менеджерам фірм, чиї підприємства займаються виробництвом товарів або наданням різних послуг.

Купівля лізингового конфіскату техніки відбувається шляхом передачі прав. Однак, існують і інші способи придбання або продажу техніки, такі як банк. З причини прострочення платежів за кредитом, позичальникові пропонується передати права на погашення всього кредиту іншій стороні. Також техніку реалізують у зв'язку з розірванням договору лізингу. Такі компанії розглядають пропозиції щодо вартості від самих покупців. Для цього необхідно зробити заявку і протягом невеликого проміжку часу, зазвичай - добу, прийде відповідь.

Багато фірм пропонують постійним покупцям великий вибір лізингового конфіскату техніки. Це можуть бути автомобілі, спеціальна та вантажна техніка - самоскиди, КамАЗ, навантажувачі.

Знайти інформацію про продаж або купівлю техніки можна на сайтах фірм. Іноді проводяться розпродажі конфіскату. Тут можна знайти різноманітну техніку, що пройшла технічний огляд.

Актуальність такої угоди очевидна. Зрозуміло, потреба в техніці не падає, нову купити можуть небагато, ціни на неї високі. Без техніки неможливий жоден процес виробництва. Відчужена ж техніка, в більшості випадків, пропонується високої якості за порівняно низькою ціною. Популярність угод з лізинговим конфіскатом техніки зростає щодня.