Главная » Продаж конфіскату » Конфіскат в Челябінську - оцінка ринку
Конфіскат в Челябінську - оцінка ринку

Челябінськ - одне з найбільших міст Росії, з розвиненою металургійною промисловістю. Крім того, Челябінська область має кордони з Казахстаном і є мостом зв'язує Європу та Азію. Обидві цих особливості створюють умови для появи деяких різновидів конфіскату, про які варто поговорити детальніше.

Наявність великої кількості промислових об'єктів, у тому числі і приватних підприємств, призводить до появи лізингового конфіскату спецтехніки та вантажного транспорту. Лізинговий конфіскат, з'являється на аукціонах після вилучення у збанкрутілих компаній, нездатних вносити щомісячні платежі в рахунок взятої в лізинг техніки та вантажного транспорту. З тієї ж причини з'являється банківський конфіскат, до якого, відносяться легкові автомобілі, нерухомість і навіть промислові об'єкти, вилучені в рахунок прострочених кредитів. Всю подібну техніку і об'єкти нерухомості, можна придбати на проведених банківських аукціонах та інших заходах за продаж конфіскату.

Порівняно близько розташовані кордону з Казахстаном, є джерелом митного конфіскату, до якого відносяться самі різні групи товарів, мобільні телефони, косметика, парфумерія, жіноча, дитяча та чоловічий одяг та взуття, хутра, побутова техніка, електроніка та багато інших товарів громадського користування. В основному на митниці затримують Китайські товари, багато з яких відповідають всім пропонованим вимогам якості, але ввозяться або вивозяться без відповідного дозволу. Достаток товарів пропонованих в підсумку за викидними цінами, може бути цікаво представникам малого бізнесу, так як митний конфіскат, може стати відмінним джерелом поповнення асортименту роздрібних торгових точок.